עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 13

נושא: המדריך המלא לזכיה בווינר \ Winner

מנהל אתר הסמל האישי שלMaster1

המדריך המלא לזכיה בווינר \ Winner

המדריך המלא לזכיה בווינר \ Winner
    הקדמה חשובה:

מדריך זה נועד לכל מי שבאמת רוצה להבין איך עובדת השיטה של הימורים הליין,מה שנקרא הימורי הווינר, ואת הדרך או הדרכים להצליח ולעשות מזה כסף לאורך זמן ולא לזכייה רגעית וחד פעמית או דו פעמים שלאחריה יבואו רק הפסדים ועוד הפסדים. במדריך זה אפרט ואתן לכם כמעט את כל הנקודות שיגרמו לכם להבין מול מה אתם מתמודדים ומדוע עד היום רק השארתם כסף אצל הווינר שעשק אתכם בסופו של תהליך ועד היום לא הבנתם מדוע תמיד חסר לכם הגרוש ללירה על מנת לצאת מנצחים. חשוב שתבינו דבר אחד מאוד בסיסי,שבשביל להצליח צריך לשכוח כל מה שאתם יודעים ולעשות סוויץ אחד גדול ומטורף בראש
    ממבט של מהמר רגיל למבט של משקיע חדש ורציני שבא לנצח ולהביס את משחקי הליין , ווינר וכדומה.

במדריך זה אני אסביר ואלמד אתכם את הדרך הנכונה האמיתית והיחידה להצליח לנצח את הווינר!!! כשאני אומר ווינר זה כולל בתוכו את חברות ההימורים כי הווינר והיחסים שהוא מציע זו בושה שכל מילה נוספת עדיין תעשה חסד עם הבדיחה שנקראת ווינר. אבל עניין היחסים של הווינר וכל מה שקשור לווינר יגיע וייכתב במקום אחר כאן בפורום. פשוט לא זה המקום...!

חשוב לי מאוד להדגיש כי המדריך מאוד מפורט ובשביל להגיע להבנה של הכל צריך לקרוא ולהיות סבלניים (הרי לעשות כסף זו מלאכת מחשבת, אז לאט לאט ראו את כל המדריך הזה כקורס לחיים).

בנוסף מדריך זה נכתב בשלבים ולכן ייתכן שתחוו עצירות מידי פעם ,אך המשך ייכתב עוד ועוד עד לרגע המיוחד שבו תוכלו לצאת בקיאים ומוכנים לצאת לדרך במטרה לדעת איך להרוויח כסף כפי שהכותרת מבטיחה;

כשאני כותב: "ווינר", כוונתי משחקי הליין הרץ כפי שזה נקרא בחברות ההימורים ברשת האינטרנט, שאליהם נגיע בהמשך, ושמאפשרים הימורים כמעט על כל דבר שזז בעולם, בין אם זה בספורט לבין אם זה מי יהיה הפוליטיקאי שיזכה בנשיאות ארצות הברית או בראשות ממשלה במדינות שונות ובכיו''ב.

מי שבאמת רוצה לדעת ולהצליח יצטרך לקרוא כל סעיף ולהבין כל נקודה שאציין אותה במדריך זה וכל מי שיקרא לעומק ויישם את הנלמד כאן, יוכל להבין שזו באמת בורסה רק סוג אחר מהרגיל
    ואפילו בורסה טובה ומעניינת יותר משוק ההון.

נתחיל מהכללים:

חשוב שיהיה ברור שכללים אלו הינם כללי ברזל ומי שלא יכול ואו מצליח לעמוד בהם חבל בכלל שיתחיל... זאת אומרת יכול להתחיל אבל בכייף של הימורים ולא
    בשיטה המוצגת כאן שמטרתה רווח בלבד!

1. בהימורים אין הגיון!
    2. בהימורים אסור להפעיל רגשות!
    3. בהימורים אין חוקים!
    4. מי שלא יודע להפסיד לא יכול להרוויח!( סעיף שנדון בו עמוקות בשלב מאוחר יותר.
    5. ההימורים בעיניי הם השקעות. (ראו ערך המוטו של אתר פורומים זה),כשאני אומר הימור אני מתכוון להשקעה!

ככלל, ניגע בכל אחד מהסעיפים הנ''ל וננסה להבין את המהות שלו ומהיכן כל חוק מגיע ונובע.

חוק מספר 1:

האם ניסיתם פעם לחשוב מדוע חברות ההימורים מרשות לכל אחד ואחד ובעצם נותנות לכל אחד ואחד להמר כאוות נפשו וכל מה שרק ירצה?

הרי פעם בזמנו כשהיינו ילדים, עשינו התערבויות עם אחרים וקרה לא מעט פעמים אם אתם זוכרים, שרציתם להתערב על משחק כלשהו עם מישהו והמישהו הזה לא הסכים לכם לקחת את ההתערבות על המשחק שבחרתם כי מבחינתו זה ברור שאתם מרוויחים והרי אף אחד לא מוכן להתערב בידיעה שהוא מפסיד כסף מראש..

קרה שיצאתם מאוכזבים כי לא היה לכם עם מי להתערב ובכך נמנעה ממכם הזכות להרגיש קודם כל שצדקתם( במידה וההתערבות הייתה זוכה),ובנוסף להרוויח כסף "קל" כתוצאה הידע שהפגנתם בקביעת התוצאה שתושג והושגה במשחק הנתון.

פתאום באו חברות ההימורים ופתחו לכם את הדלת להתערב בעצם על כל מה שאתם רק רוצים. ומול מי מתנהלת התערבות זו? בדיוק... לא מול אחד מהחברים שלכם כי אם מול חברת ההימורים שלא יאמן אבל באה ואומרת לכם חברים, תתערבו איתנו על כל מה שאתם רק רוצים.אנחנו מוכנים לתת לכם את התענוג להרוויח מולנו וביחוד לבחור את המשחק שאתם רוצים להתערב עליו ואנחנו ניתן לכם את הכסף של זכייתכם בהתערבות אם באמת פגעתם בניחוש(התערבות)
    מדהים אה... לחשוב שזה פשוט וקל. אפשר להרוויח כסף בקלות... אנחנו בוחרים מה שבא לנו ומה שאנו רק רוצים וכמובן שנעשה מזה כסף... "כמובן"...

ניסיתם פעם לחשוב מדוע שחברות ההימורים יתנו לכם להתערב מולם על מה שרק בא לכם? ניסיתם להבין מהיכן זה בא ומדוע זה קיים? כאילו אומרים לכם,
    מה זה כאילו, פשוט אומרים לכם תתערבו דרך האתר שלנו. הווינר בא ואומר לכם,חברים, בואו עשו כסף. תבחרו כל משחק שאתם רוצים ובואו להשתתף(אבל הווינר קורא לזה להשתתף, לא להמר...) ,בואו תשתתפו ועשו מזה כסף.
    מישהו באמת עשה מזה כסף פעם? אני לא מדבר על זכיות בודדות מידי פעם ,אלא על להרוויח כסף מהווינר לאורך זמן...( ואני גם לא מדבר על היחסים המבעיתים שהם בושה לכל מי שמאשר אותם פשוט בושה ורמאות,אבל בזה ניגע במקום אחר ולא פה).

אז בואו נעשה סדר, אם באמת זה היה קל,אף אחד לא היה צריך לעבוד וכולם היו יכולים לעשות התערבויות מול חברות ההימורים והווינר ולהרוויח כסף נכון?

אז זהו ש...לא!!!

למה לא? כי מי שמהמר לא יכול לנצח ו או להרוויח את הווינר ו או את אתרי ההימורים,סוף פסוק נקודה.
    אני יודע שעד עכשיו אני אולי לא מגלה ולא מחדש לכם כלום,אבל סבלנות ותבינו שבכל זאת, יש את הדרך לעשות זאת. אך קודם כל ללמוד מהכללים:
    כלל מספר 1 אמר שאין הגיון ולפה התכוון המשורר. מה שצריך לקרות לא בהכרח יקרה כי אם אכן זה היה כך לא היו הימורים ולא חברות הימורים ולא הווינר ולא מהמרים ולא כלום. כי הרי הכל היה ידוע ואפילו לא היו משחקים כי לא היה צריך לשחק נכון? הרי אם ברור ובטוח שקבוצה פלונית תנצח את הקבוצה שעימה היא מתמודדת ותמיד זה יהיה כך אז חסל סדר ואין טעם בכלל להתחיל לשחק הלא כן???...
    אז אין הגיון בתוצאות ספורט,לא היה ולא יהיה לעולם ומכאן אנחנו ממשיכים אחרי שהבנו את הנקודה שהיא סופר חשובה. אין הגיון משמע, אין תוצאה בטוחה. תוציאו את זה מהראש שלכם גם אם ידעתם את זה עשו שוב חושבים וחירטו במוח שלכם. אין דבר כזה תוצאה ידועה ו או בטוחה.שוב אני חוזר על עצמי, אחרת לא היו הימורים. נקודה.

אגב פרט מאוד מעניין הוא להבין שחברות ההימורים ובכללם הווינר לא עומדים מולכם ברוב המקרים כשאתם מגישים את הצעת ההתערבות שלכם(ההימור בלשון העם), אלא מאפשרים לכם להתערב עם כל אותם אחרים שחושבים אחרת ממכם ובעצם חברות ההימורים גוזרות את הקופון משני הצדדים שזה בעצם הרווח שלהם( אבל גם במקרה זה, לא פה המקום לדון בזה אלא באשכול אחר שיכול להיות מעניין לכשעצמו).

חוק מספר 2:

חוק מספר 2 אני מזכיר לכם זה שאסור להפעיל רגשות!

ישנם הרבה מהמרים שנוטים להפעיל רגשות במשחקים וזה אומר קבוצות אהודות של אותו מהמר שהרגש פועל והרצון שינצחו חזק מהכל ואז ההימור הופך להיות על הקבוצה האהודה שתנצח את המשחק...
    גרוע ביותר!
    אין ספק שיכול לקרות שמידי פעם באמת זה יקרה וקבוצתך האהודה אכן תנצח, אך כאן זה הימור נטו ובלתי אפשרי לראות את ההימור מהיבט אמיתי ומתוך שיקול דעת נכון.
    זה כמו שאח של מישהו מאיתנו יתחרה בתחרות איגרוף והיריב יהיה חזק מאוד עד בלתי מנוצח. אבל עדיין כמובן שכל אחד ירצה לפרגן לאחיו שינצח, אז ההימור במצב שזה לא בא מתוך תחושת בטן נכונה,כי אם מתוך רצון עז וכמיהה אדירה לניצחון של האח בתחרות האיגרוף. כך שאם וברגע שנניח הימור במצב שכזה ברור שלא נהמר נגד אח שלנו, למרות שנדע שהיריב חזק מאוד ואמור לנצח אז במידה ונהמר,עדיין תחושת הבטן שלנו תבגוד בנו ונהמר על מי שנרצה שינצח. זו אחת הטעויות המרכזיות בהימורים של לא מעט אנשים.ואני אומר הימורים כי זו לא הדרך שאני רוצה להקנות פה וזו לא ההשקעה שאליה אני חותר

במקרה שלנו ביחוד שמי שימשיך עם המדריך וירצה לצבור מידע וביום מין הימים יתחיל לעסוק בזה בקטע מקצועי, חשוב מאוד קודם שיזכור שזו השקעה ולא הימור,למרות שלא מעט פעמים אני כותב הימור והסיבה היא שברגע שמפעילים רגשות זה כבר הימור ולא השקעה.
    השקעה חייבת לבוא ממקום נקי וללא תחושת רצון לניצחון עקב אהדה לקבוצה. נקודה.
    השקעה נבונה צריכה לבוא ממקום של סטטיסטיקה והסתברות וכאן אני מתחיל לתת כיוונים מה הכוונה שלי לנצח ולזכות בווינר.
    אבל עדיין אני משאיר אתכם הקוראים במצב של המתנה והבנה את הבסיס האמיתי והחוקים החשובים כפי שאני מתאר אותם פה ורק לאחר מכן נתקדם לשיטות ולהבנת הדרך לנצח את הווינר( ליין ואתרי ההימורים כמובן בנוסף)
    אם כן סיכמנו שבהשקעות שלנו לא מערבים רגש וזה כלל מספר 2,
    אנחנו לא עוברים על החוקים. קבוצה אהודה לא נוגעים. אפשר להנות מכך שינצחו ללא כל הימור כי אז זה באמת הימור ולא חלק מההשקעה שעליה נמשיך לדון בהמשך ונבין את משמעות המידה השקעה במקרה שלנו.

חוק מספר 3:

אז אחרי שהבנו את שני החוקים הראשונים,אנו ממשיכים לחוק מספר 3.

חשוב להדגיש שחוק מספר 3 דומה מאוד לחוק מספר 1 לגביי זה שאין הגיון

במשחקי ספורט ובהימורים(השקעות). אבל בחוק מספר 3 אני מבסס את הנקודה:

אין חוקים הכוונה היא כזו:

1. קבוצה שמקום אחרון יכולה לנצח קבוצה שמקום ראשון בלי למצמץ.
    2. השקענו על קבוצה מסויימת והיא תשב על הקבוצה היריבה,תלחץ וכמעט תבקיע,אבל בשורה התחתונה יהיו קרנות והשוער יתפוס יום והכדור פשוט לא יכנס ואפילו פנדל שישרק יבעט לשחקים. פשוט מעשה שטן...
    3. קבוצה שהפסידה 4 משחקים ברציפות ופתאום תנצח קבוצה שניצחה שלוש רצוף ובכושר מפחיד... הכל שטויות.
    4. כשהשקעה לא צולחת מה אומרים? איזו סנסציה,איזו הפתעה. זה קרה דווקא עכשיו... איזה זבלים. לא יודעים לשחק. מה קרה פתאום... החלוץ הזה אפס מאופס. כלומניק . והרבה קללות בנוסף שאותם לא נזכיר פה מחמת היותנו מנומסים ותרבותיים אך במגרש הכדורגל הכל אפשרי.
    5. אין חוק לגביי קבוצה מליגה שלישית שתשחק נגד קבוצה מליגת על.
    הכל יכול לקרות ושוב הכל יכול לקרות. ותיזכרו שהכל יכול לקרות.

לעולם אל תגרמו לעצמכם להיות מופתעים מתוצאה של משחק.
    אני כבר שנים רבות לא מתרגש מקבוצות חזקות שלא מצליחות לנצח ואפילו אומר שזה קורה לא מעט פעמים כי זה ככה זה פשוט ככה זה. יש לזה הסבר
    וזה יובא בהמשך. רמז? מתמטיקה. הסתברות. סטטיסטיקה יש הקוראים לזה.
    אז חוק מספר 3 מסוכם שהוא חופף לחוק מספר 1 ואומר אין חוקים. אין הגיון ואין שום דבר שאמור להפתיע אותנו קהילת המשקיעים!!!
    אנחנו לא מאלה שאומרים וואיי איך ברצלונה הפסידה לבטיס בבית בתוצאה של 4:3. איך זה קרה איך??? חחחחחח.

לא מעניין. זה פשוט קרה וזה יקרה ואין שום מניעה לכך כי זו הכוונה שאין חוקים ואין הגיון.
    כתבתי פה בחוק מספר 1 משהו ואני חוזר על עצמי למען חידוד הנקודה,
    אם היה ברור שברצלונה תנצח את בטיס במשחק המדובר, לא היו פותחים את המשחק להימור, סוף פסוק נקודה.
    בכוונה הבאתי כדוגמא את המשחק הנ''ל מאחר ולא מעט אוהדים את ברצלונה והם לבטח יגידו שזו מעידה , ואכן זה כך אז זה יקרה דווקא כשאף אחד לא יצפה את זה.
    תחשבו טוב, הרי מתי באמת הפתעה היא הפתעה?
    לא מתי שחשבתם שזה יקרה, (אחרת זו לא הפתעה בשבילכם) אלא כשלא חשבתם שזה יכול לקרות. ואז זה אפילו מתאים למילה סנסציה...
    אבל שום נחזור אלינו, אנחנו לא מופתעים מכלום, אנחנו ממשיכים הלאה כי גם אם נפלנו במשהו שהיה בטוח,יש עוד משחקים וההשקעות ממשיכות.
    אופס...לא יכול להיות שנפלנו פה,כי...
    אנחנו לא מערבים רגש אומר חוק מספר 2.
    משמע כל מי שאוהד את ברצלונה לא משקיע פה את כספו. אלא אם רואה זאת כהימור וכמובן שזו גם טעות אבל זו כבר בעיה של מי שהחליט לעבור על חוק מספר 2.
    אז מסכמים שכלום לא מפתיע אותנו קהילת המשקיעים כי אנחנו יודעים שהכל יכול להיות וכשאין היגיון אומר חוק מספר 1, אין לערב רגש אומר חוק מספר 2, ואין חוקים בהימורים, אומר חוק מספר 3.
    החוקים היחידים שקיימים בשבילנו קהילת המשקיעים הם החוקים שלנו 1-5 וכך זה ישאר!!!

חוק מספר 4:

מי שלא יודע להפסיד לא יכול להרוויח

חברים, אנחנו מתחילים להתקדם למקום שאליו כולם כבר שואפים אבל סבלנות כי כאן אנחנו בחוק שמגדיש את הרעיון של ההשקעות

הרי אף אחד לא מצפה שתמיד כשנשים את ההשקעות ,תמיד נצליח ונזכה.
    מי שחושב שזה עובד ככה חי בסרט אמיתי... אבל... וזה אבל גדול...

הרעיון שלנו הוא שלאורך זמן , משמעת, הבנה של הדברים, ושתי המילים הכי חשובות הן, אורך רוח .

ואז הרעיון שלנו הוא שלאורך זמן אנחנו נכה את משחקי הליין,ווינר וחברות ההימורים!
    אז מה כוונתי? אתן לכם לחשוב עכשיו את אחד הדברים הכי חשובים בשיטה שתגיע בהמשך.

תחשבו שאתם כל אחד מאיתנו נעשה את זה פשוט יותר. כל אחד מאיתנו שיחשוב עכשיו שהוא בעצם הופך תפקיד ונכנס לנעליים של חברות ההימורים
    משמע.. אני אמחיש את זה בדרך הכי נוחה לי וכל אחד שידמיין את עצמו כפי שאני מתאר זאת
    נניח ואני עכשיו הווינר... זאת אומרת כל אחד מאיתנו עכשיו שיחשוב שהוא הווינר!
    תעצרו,תחשבו רגע ותנסו להבין מה זה אומר. לכו עשו הפסקה עכשיו שתו מיים ותנסו להבין מה זה אומר עכשיו שאני זה הווינר. אני זה אתם. כל אחד עכשיו שקורא פה את הכתוב שיבין שהוא עצמו הווינר. שיגיד לעצמו אני הווינר!
    אני בכוונה חוזר על עצמי כמה וכמה פעמים ושוב. אני הווינר!
    שתיתם מיים? חזרתם? בואו נמשיך צלולים יותר.

בא מהמר שרוצה להמר אצלי(שוב, כשאני כותב אצלי זה אצל כל אחד מאיתנו) ולצורך העניין זה רק סינגלים,
    הוא מהמר על משחק שהוא מאמין בו. לוקח יחס של 1.5
    מהמר 1000 שקלים.(הסכומים עגולים לצורך נוחות ההסבר),
    אם הוא זכה הוא מרוויח 500 שקלים ביחס שרשמנו.
    אני משלם לו את ה 1000 שלו בחזרה ועוד 500 שקלים.
    מה קרה פה בעצם? אני כווינר הפסדתי... כן כן הפסדתי.
    כי שילמתי 500 שקלים למישהו שהימר אצלי וזכה.
    נניח ואותו מהמר שוב רוצה להמר, והוא משקיע סכום של 2000 שקלים במשחק הבא, ביחס של 1.3, כי זו זכותו וכמובן שזה באנקר שהוא מאמין בו.
    ונניח ששוב הוא זכה. אז אני משלם לו את ה 2000 שלו חזרה ועוד 600 שקלים תשלום הזכייה ביחס הנ''ל.
    כרגע מה קרה? אני כחברת הימורים ששמה הוא הווינר, הפסדתי סכום של 1100 שקלים בכולל.(שוב מדגיש שהסכומים הם רק להמחשה ולנוחות ההסבר)
    מניח שכל אחד התחיל להבין פה את כוונתי. הרי אני הווינר וברור פה לכולם (חייב להיות ברור) שאני הבית ואני ארוויח כסף מאותו מהמר. הוא לא ירוויח אותי,אלא אם יפסיק להמר כאן ועכשיו... האם זה יקרה? האם אותו מהמר יפסיק להמר ? התשובה ברורה לכולם.
    אז כרגע אני כווינר ידעתי להפסיד כסף על מנת להרוויח אותו בהמשך.
    מילים אחרות,קורה שהמהמר יכול לזכות לזמן מסויים ואני כווינר הפסדתי, אבל זה נקרא הפסד לצורך רווח.
    אותו מהמר ימשיך בדרך שלו. אבל... מי הוא? האם הוא אלוהים? האם הוא יודע הכל?
    ברור לכם שאותו מהמר יתחיל במשחקיו הבאים להתרסק מולנו ולהחזיר לנו בריבית דריבית את אשר הרוויח ויתחיל לתת מכספו בשביל שנרסק אותו באופן חסר רחמנות כי אנחנו הווינר.אני הווינר.ידעתי להפסיד בשביל להרוויח אחר כך.
    גם אם המהמר יצליח במקרה של אפסית האחוז להרוויח שוב, אז אשלם לו שוב אבל סכומי הימוריו הבאים יהיו גבוהים יותר ויותר כי יצבור ביטחון שהוא יודע הכל ושהוא עכשיו על הגל ושהוא הולך להרוויח כסף קל... אז שיחשוב וירגיש ככה.
    הוא המהמר,אני הווינר. אני אכתוש אותו כי ברגע שהוא יכנס לגל ההפסדים,כל כספי יחזור אליי ועוד כספים רבים שכל מהמר יחזיר לי ויוציא מכיסו את כספו.
    כי יש כלל שאומר שהבית תמיד מרוויח והבית זה הווינר( או חברת ההימורים כבר הבנו את הנקודה הזו ואני בכל זאת מדגיש שוב).

The house is always win

מי שלא שמע את המשפט הזה לפחות פעם אחת בחייו כדאי שישנן זאת עכשיו.
    כשאומרים תמיד מנצח הכוונה היא לאורך זמן כי כמו שנתתי פה את הדוגמא, המהמר יכול להרוויח מידי פעם אבל בשורה תחתונה צריך שיהיה את הכסף לשלם לו ואת זה יש לווינר לשלם למהמר בשביל שהמהמר יתרסק בסופו של דבר מול הווינר ויתרסק זו עוד בלשון המעטה.כי רוב המהמרים מגיעים גם לגמילה ושלא נדע...(לכן כל המדריך פה מדבר על הדרך להשקיע על מנת לנצח ולא שום דבר אחר שקשור להימורים, ונכון שבשורה התחתונה זה נחשב הימור אבל בגלל הדרך שנעשה זאת ושמתחילה להיות מובנת פה בהסבר של לקחת את הצד של הבית שזה הווינר וחברות ההימורים, מדובר בהשקעה שמותר להפסיד בה על מנת להרוויח עתידית)
    אם כן סיכמנו בקצרה פרק שאמור להיות ארוך מאוד והוא עוד יהיה ארוך כי פרק 4 זה פרק שיחזור על עצמו במילים דומות בזמן שאסביר את השיטה ואת הדרכים להביס את הווינר. הרעיון הוא כפי שכתבתי כבר זה שכל אחד מאיתנו מדמיין שהוא הווינר בשביל לנצח באמת את הווינר. כמובן שאין לנו כאלה שמהמרים אצלנו באמת( זה כתבתי למען הסר ספק... אין לנו באמת את היכולת להיות חברת הימורים ואין לנו כוונה להיות כאלה, אבל הרעיון הוא בהשקעות שלנו זה שאנחנו פועלים בדיוק כפי שחברת הימורים,קרי, הווינר פועלת.)
    מי שיצליח להבין את הנקודה הזו, יוכל להמשיך ולהתקדם עם המדריך שלנו ולהצליח ליישם זאת בשטח ולגרוף כסף בדיוק כשם שהידע להפסיד כמו הווינר על מנת להרוויח כמו הווינר.
    הווינר משלם על זכיות משמע הווינר מפסיד בשביל להרוויח חזרה את כספי המהמר,משמע להרוויח כסף, כי רק הבית מרוויח וכשאנחנו נתחיל את השיטה אנחנו נפעל בדיוק כמו הווינר!!!

כל אחד פה שואל את עצמו כיצד יתכן הדבר, הרי אנחנו לא באמת הווינר...
    אז תישארו סקרנים ואל תלכו לשום מקום. תחזרו לפה מידי פעם ותקראו שוב ושוב עד שזה יחקק לכם בראש ובהמשך תבינו מה הייתה כוונתי פה.

אשמח לקבל תגובות על לרגע זה ואיך אתם מתרשמים ומבינים עד כה את הנקודות הנלמדות.

הרעיון שלי שכשתהיו מוכנים והחוקים יהיו ברורים אנחנו נמשיך.רק לבנתיים תשננו לכם את הרעיון שכל אחד מאיתנו שמתכוון ורוצה להרוויח כסף חייב לחשוב כמו הווינר (חברת ההימורים) ומפה הדרך להצלחה תהיה בדיוק כפי שהווינר מצליח וזה אומר עם מחשבה עמוקה ולקחת את הצד של הווינר.

נערך לאחרונה על ידי Master1, 21-11-18 בשעה 01:28 סיבה: המשך כתיבה

מנהל אתר הסמל האישי שלWebmaster
    תודה על המדריך, מושקע מאוד

משקיע חדש הסמל האישי שלSheri
    מסקרן מאוד, כבר חשבתי שגיליתי את הדרך לעשות כסף..
    מחכה להמשך

באהבה הכל נכתב ויכתב. אך אפילו עדיין לא התחלתי.
    מי שירצה ללמוד ולדעת איך עושים כסף שפשוט יהיה סבלני ויתעמק בכל סעיף וסעיף.
    בשביל אני(אנחנו) פה.

משקיע חדש הסמל האישי שלBetislife
    מעניין מאוד... מתי תעלה כתבת ההמשך?

בהקדם. זה כפי שכתבתי משהו ארוך כי חייבים להבין את הבסיס לפני שמתחילים את השיטה

משקיע חדש הסמל האישי שלWinner
    ראשית, אתה צודק בכל מילה
    זו דרך חכמה להסתכל על זה , וכדאי שכולנו ננהג כך.
    תודה על ההכוונה
    ממתין כבר להמשך
    וכל הכבוד על הרצון וההשקעה

שמח לראות תגובות כאלה מעודדות חן חן winner

משקיע חדש הסמל האישי שלnati40
    מדריך מצויין

מנהל אתר הסמל האישי שלWebmaster
    ציטוט פורסם במקור על ידי nati40 צפה בהודעה
    מדריך מצויין
    תודה על הפידבק, זה בדיוק מה שכותב המדריך צריך, אנחנו מתקרבים לכתוב ספר חחח, מדובר באשף לווינר! תודה על הפידבק

תגיות לנושא זה

סימניות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •