מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

נושא: בתי המשפט סוגרים אתרים חוקיים מבלי לדעת את האמת

מנהל אתר הסמל האישי שלMaster1

בתי המשפט סוגרים אתרים חוקיים מבלי לדעת את האמת

לא יאמן חברים!

להלן הקישורים:

https://www.pc.co.il/featured/295502/

ועוד אחד:

https://www.israeldefense.co.il/he/node/39408

בית המשפט המחוזי בתל אביב בראשות השופט בני שגיא החליט לחסום אתרי הימורים ברשת האינטרנט שלא נוכל לגלוש אליהם.

כל מי שמבין את נפקות הדבר מוזמן להביע את דעתו בנושא.

עושה רושם שמועצת ההימורים משלמת סכומי כסף מטורפים מהכיס של כל אותם משקיעים ופוגעת בנו בכך שלא נוכל לראות

אפילו יחסים אמיתיים ואיכותיים של חברות ההימורים שבאמת חוקיות.

לא ניתן להבין איך אתר כמו פינקאל נחסם ע''י כבוד השופט. האם באמת כבוד השופט קיבל מידע אמיתי לגביי האתר?

האם באמת הפרקליטות שהפכה להיות חרב הביצוע של מועצת ההימורים,אומרת את האמת לשופט? שפשוט לא מבין שמרמים אותו!

שופט מצויין שקראתי עליו לא מעט ובהחלט הגיע למקום שהגיע בזכות אמיתית.

אבל פה הוא כשל בכך שנתן לחבורה של צמאי כסף להוליך אותו שולל.

לא יתכן שאתר פינאקל שזה אתר הימורים ,אך גם אתר של מידע לגביי איך ההימורים מתנהלים ולגביי סיכויי הזכייה ועוד ועוד נחשב אך ורק אתר

הימורים שככזה הוא נועד לחסימה ע''י כבוד השופט שלא בדק ולא ראה ופשוט קיבל את חוות הדעת של הפרקליטות שוחרת הטרף.

חברים, אתר פינאקל זה אתר חוקי ויש לו רישיון הימורים בנוסף להיותו נותן מידע . החסימה של אתר זה הופכת את המדינה לאחת מהמדינות

החשוכות שלא מקבלות אתר מידע עקב היותו גם אתר הימורים. ואני מדגיש שזה אתר הימורים בעל רישיון חוקי למהדרין!

רק מה, לא בשביל מדינת ישראל שהחליטה שאתר הימורים הגם שכולל בתוכו מידע ראוי שאי אפשר יהיה לגשת אליו לצורך מידע...

הרי מי שירצה להמר גם ככה יעשה את זה ואף אחד לא ימנע ממנו באמת להמר באתר שכזה, אבל ישנם רבים מאוד שאינם יכולים ואף אינם

רוצים להמר באתר הימורים ברשת ודווקא יעדיפו את הווינר( גם אני אחד כזה בגילוי נאות), אך עדיין שאבתי לא מעט מידע מאתר זה.

הכיוון של היחסים מול הווינר מאפשר לי אינדיקציה לדעת אם כדאי לי להשקיע כספי על קבוצה זו או אחרת תוך מתן תשומת לב להפרשי היחסים

כל אחד והדרך שלו ולא אכנס לזה כאן אך פשוט החוצפה של המדינה לרמות שופט בכיר ולא להביא לידיעתו שאתר זה משמש גם כמידע

הפך את הכל פה לשדה קרב שרק הרמאים מנצחים.

לסיכום: אין סיכוי שהשופט בני שגיא באמת ידע לגביי האתר פינאקל , בזמן שחתם על צו חסימה!!!

אחרת, כל אתר יכול להחסם גם אם הוא אתר של מידע. ואני מדגיש שוב שמדובר בשופט מעולה.

פשוט ביזיון המידע שהאכילו אותו.

מוזמנים להגיב חברים!

נערך לאחרונה על ידי Master1, 22-07-19 בשעה 01:31 סיבה: הוספת קישור לכתבה חסימת אתרי הימורים

תגיות לנושא זה

סימניות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •